Monitor interaktywny IDBoard 75″ e-Blackboard Android 9.0

Połączenie tradycyjnej tablicy z technologią przyszłości

 

Filozofia produktu All-in-One IDBoard e-Blackboard skupia się na integracji wielu urządzeń w jeden produkt. Monitor został wyposażony w pojemnościowy panel dotykowy zapewniający najwyższą precyzję. Monitor wyposażony jest w zintegrowany komputer OPS z systemem operacyjnym Windows 10 Pro oraz Androidem w wersji 9.0. Posiada wbudowane głośniki, bezprzewodowy mikrofon, bezprzewodowy wizualizer, wbudowany moduł WiFi z funkcją punktu dostępowego do 20 użytkowników jednocześnie. E-Blackboard All-in-One jest w stanie zastąpić nawet 11 innych produktów potrzebnych do prowadzenia lekcji oraz prezentacji.

bb2

 

bb7   Szkło fotoelektryczne  

 

Szkło wykorzystane do produkcji monitora, posiada bardzo dużą wytrzymałość na pękanie i       zarysowania. Umożliwia pisanie kredą pyłową/bezpyłową oraz płynnym pisakiem. Ekran został wyprodukowany w technologii antyodblaskowej oraz wodoodpornej. Dzięki temu jest bezpieczny dla użytkowników.

 

 

 

 

Technologia pojemnościowa  bb8

Technologia pojemnościowa zastosowana w monitorach
e-Blackboard zapewnia 
niespotykaną precyzję znaną z nowoczesnych smarfonów.

 

 

 

 

bb9   Bezprzewodowy mikrofon

  Bezprzewodowy mikrofon łączy się automatycznie z monitorem, dzięki
  czemu od razu uzyskujemy
  dźwięk na głośnikach monitora.

 

 

 

Bezprzewodowy wizualizer bb11

Opcjonalny wizualizer pozwala w szybki sposób zrobić zdjęcie zeszytów lub prac w szkole i wyświetlić go na monitorze e-Blackboard w celu nałożenia na niego adnotacji czy wyjaśnień.

 

 

 

bb11Pióra w płynie

Możliwość pisania specjalnymi kolorowymi markerami z możliwością uzupełnienia tuszu. W skład zestawu wchodzą dwa pisaki oraz dwie butelki kolorowego atramentu. Jest to idealne połączenie monitora interaktywnego z klasyczna tablicą suchościeralną.

 

 

 

 

 

 

Wbudowany punkt dostępowy bb112

Zapewnia bezprzewodowe podłączenie do 20 urządzeń do monitora e-blackboard.

 

 

 

 

bb32

 

ZAMÓW PREZENTACJĘ:


Dział handlowy:

handlowy@xeroserwis.eu

 +48  500 082 938 
 +48 505 233 202